Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Pot sa scot banii cu cardul vechi chiar dacă l am activat pe cel nou? Aveți idee a mai făcut cineva asa? Mai am bani pe card și nu vreau sa stau sa fac retrageri de pe 2 carduri, sa încep de pe 0 cum ar veni

Comentariu

• Voua pe ce data va sunt bagati banii pe Chaturbate si pe Stripchat? Ma refer pe Payment.... va intra pe 15-16 ale lunii pe Cb?

Comentariu

• Help. Am primit azi cardul permanent paxum l am activat s am schimbat pinul s dupa nu am mai putut intra p contul d paxum. P pagina d loggin apare emailul s 4 puncte la parola in loc de punctele normale d la parola p care o aveam..deci parola la cont este pinul da nu merge sa ma loghez..am dat la forgot password imi trimite link d confirmare a noii parole apas linkul s degeaba nu ma directioneaza in contul paxum..imi arata parola s email incorecte. Ce naiba e de facut..

Comentariu

• Postat în original de Alexabubu Vezi post
          Help. Am primit azi cardul permanent paxum l am activat s am schimbat pinul s dupa nu am mai putut intra p contul d paxum. P pagina d loggin apare emailul s 4 puncte la parola in loc de punctele normale d la parola p care o aveam..deci parola la cont este pinul da nu merge sa ma loghez..am dat la forgot password imi trimite link d confirmare a noii parole apas linkul s degeaba nu ma directioneaza in contul paxum..imi arata parola s email incorecte. Ce naiba e de facut..
          pai.. ai dat salveaza ca noua parola.. scrie manual parola la logare... si ar trebui sa poti accesa contul ( nu ti-a chimbat parola la contul paxum, doar in datele retinute de browser.

Comentariu

• Poti sa mi explici mai bine ce trebuie sa fac t rog

Comentariu

• Am scris parola normala p care o aveam s nu ma lasa scrie parola incorecta.tot pinul mi l arata ce sa i fac

Comentariu

• Am intrat la parole in browser la contul paxum imi arata punctele normale d la parola p care o aveam s cand dau sa vad parola imi arata pinul ..pot sa sterg observ da nu se sterge s parola la cont ..

Comentariu

• Imi spune daca sterg parola din contul google..google nu va mai putea sa ma ajute sa ma conectez

Comentariu

• Stie cineva cum sa recuperez parola la paxum sau s o schimb..ca degeaba incerc

Comentariu

• La ce ajuta parola temporara p care o trimit ei in email daca nu merge cand o pun..stie cineva cum sa rezolv situatia..

Comentariu

• dupa ce dai ca ai uitat parola , cea temporara pe care o primesti pe mail o folosesti sa te loghezi apoi iti apare sa pui o noua parola , e atat de simplu...

Comentariu

• Asa am facut am pus parola temporara s nu merge .

Comentariu

• C naiba sa i fac..am resetat parola la paxum s acuma nu pot sa mai intru in cont. S parolele p care mi le trimit ei in email degeaba le trimit ca nu ma ajuta deloc..nu ma pot loga cu ele

Comentariu

• Hello fetele..abia am primit cardul permanent ieri s vroiam sa stiu care e limita p zi s cate retrageri se pot face d la ATM .. Am citit undeva in forum ca este in euro sau ceva d genu ma poate lumina s pe mine careva...aaa si cand transfer bani prima oara p el cat imi ia taxa anuala..daca aveti idee. Mersi

Comentariu

• L am intrebat p octav daca pot sa transfer banii p cardu temporar chiar daca l am activat p cel permanent si mi a zis ca nu mai pot..aveti idee dc..este inactiv cel temporar dupa ce l am activat p cel permanent ? In contul d paxum apare activ..cei care au folosit cardul permanent cum ati facut?

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X