Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• la cosmo e mai mare comisionul decat la paxum

Comentariu

• Postat în original de EllaM. Vezi post
      Mie mi l-au trimis acasa la adresa din buletin :-S X( ... desi pe primul l-am primit aici unde completasem adresa de livrare...so daca stati in chirie poate e aceeasi situatie..
      Buna Ella, când îți arată shipping in contul paxum? Te-au sunat măcar? Sau cum ți-ai dat seama?
      Ultima editare de Vic; 18.feb.2019, 21:57.

Comentariu

• Nu m-a sunat nimeni. M au sunat ai mei sa ma anunte ca mi a venit un card 'paxum' acasa.... :)

Comentariu

• Postat în original de EllaM. Vezi post
          Nu m-a sunat nimeni. M au sunat ai mei sa ma anunte ca mi a venit un card 'paxum' acasa.... :)
          când îți apare shipping in contul paxum?

Comentariu

• Octav a zis ca nu stie cand ....

Comentariu

• Postat în original de ccmost Vezi post
              Octav a zis ca nu stie cand ....
              Eu l-am scris celor de la paxum și mi-au scris ca l-au trimis la adresa pe care am scris-o eu, nu cea din buletin.

Comentariu

• Buna. Am primit cardul . L-am activat. Am schimbat pinul. Am transferat 500 $ . Am fost la peco. Nu merge contactless. Ok. Baga cardul. Cere pin . Pin incorect. Mai incerc odata si acelasi rezultat. Ma avertizeaza ca mai am o incercare. Am plecat si peste o ora la alt magazin incerc. La fel si mai si a scris ca e card blocat. A mai patit cineva? In cont nu arara de unde sa deblochez ori daca e vreo neregula. E posibil sa fie din cauza ca inca nu am dezactivat cardul provizoriu? M-am uitat si nu am gasit undeva unde sa pot dezactiva.

Comentariu

• Am primit cardul nu l am activat nu stiu ce sa fac toti se plang de fel si fel de experiente proaste...
                  Ba ca e blocat ba ca nustiu ce

Folosesc monese
                  Sunt obligat sa il activez? Daca il activez mai pot folosit optiunea sa mut bani in monese?

Comentariu

• Buna..ma poate ajuta cineva ca nu stiu c sa mai fac..mi au cerut cei d la paxum sa mi schimb parola cica asa cer ei la o perioada d timp din motive d securitate..am schimbat o dar mi au trimis key d confirmare a noii parole pe emailul cu care m am inregistrat.. Ideea e ca nu mai pot recupera acel email s am facut altul.. Cum fac sa mi confirm noua parola ca astia tot trimit emailuri p emailu p care nu l mai am. Helppp

Comentariu

• Postat în original de Alexabubu Vezi post
                      Buna..ma poate ajuta cineva ca nu stiu c sa mai fac..mi au cerut cei d la paxum sa mi schimb parola cica asa cer ei la o perioada d timp din motive d securitate..am schimbat o dar mi au trimis key d confirmare a noii parole pe emailul cu care m am inregistrat.. Ideea e ca nu mai pot recupera acel email s am facut altul.. Cum fac sa mi confirm noua parola ca astia tot trimit emailuri p emailu p care nu l mai am. Helppp
                      Eu nu am mai auzit asa ceva ... cum adica , daca eu vreau sa imi pastrez aceeasi parola nu am voie sau cum ? E ceva ciudat , vezi sa nu fie scam

Comentariu

• Postat în original de ralucka Vezi post

Eu nu am mai auzit asa ceva ... cum adica , daca eu vreau sa imi pastrez aceeasi parola nu am voie sau cum ? E ceva ciudat , vezi sa nu fie scam
                        este adevarat, o data pe an se cere schimbarea parolei din motive de securitate, din pacate problema lui Alexabubu nu poate fi rezolvata altfel decat cu suportul, aici nu se poate face nimic. Sugestia mea este sa va uitati cu atentie pe site si sa faceti setarile corecte si fiti atenti cu mail-urile, clar nu trebuia schimbata parola stiind ca nu se poate accesa adresa de e-mail, deci mai multa atentie, better safe than sorry.

Comentariu

• A primit cineva cardul de la paxum? Am fost sunata de la paxum pentru confirmarea adresei de livrare. Undeva pe la sfârșitul săptămânii vine prin curier

Comentariu

• Postat în original de Sara.delicious Vezi post
                            Am primit cardul nu l am activat nu stiu ce sa fac toti se plang de fel si fel de experiente proaste...
                            Ba ca e blocat ba ca nustiu ce

Folosesc monese
                            Sunt obligat sa il activez? Daca il activez mai pot folosit optiunea sa mut bani in monese?
                            Buna ..
                            astazi am primit noul card paxum
                            dar nu stiu ce sa fac ..
                            stie cineva ce facem dupa ce il activam ?
                            ce facem cu cel vechi ?
                            am citit ca multi au avut probleme ..si din pacate nimeni nu da nici un raspuns concret ca sa putem stii cum trebuie sa procedam ..
                            multumesc

Comentariu

• Cu ce firma de curierat a venit pana la urma cardul? Gls? Sau alta?

Comentariu

• buna ziua! eu nu stiu ce se intampla cu ,cosmo dar nu ma pot loga de 2 saptamani nici pe crome nici pe mozila nici nicaieri! la voi totul e in regula. incep sa nu mai suport cosmo asta ,ma scoate din sariteȘ((( multumesc!

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X