Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ziua . Doar ce am primit cardul permanent cu cei de la GLS . Nu am fost sunata caci atunci cand este trimis cardul este scrisa doar adresa pe plic deci este logic ca cei de la gls sa nu poata suna caci nu au nici un numar de telefon . In plic vine cadrul cu instructiunile de activare . Nici un altfel de detaliu ce referire la limite . Urmeaza sa il activez . O zi buna tuturor

    Comentariu


    • Postat în original de Alexabubu Vezi post
      nu cred ca ti am adresat tie intrebarea.. Si daca esti complexata ca nici macar nu ti a fost dat cardul la printat in timp ce altii l au primit deja..nu e problema mea..si nu te agita ca un pepsi aici ca nu impresionezi pe nimeni. Si .da.. Ma grabesc cat vreau in legatura cu noul card..ce te fute pe tine grija? Daca nu poti ajuta lumea aic printr un raspuns normal si civilizat macar taci dracu din gura..si nu mi fa tu mie morala fetito.. Hai o zi buna sa ai!!
      N'ai inteles nimic din ce am spus, nici nu e de mirare ca toti cei care ajutau pe aici au disparut.......
      Raspunsurile normale se dau la intrebarile normale...(nici asta no sa pricepi) , astepti sa ti se raspunda civilizat ,pe cand tu vorbesti ca in mahala :)
      Nu ti-am tinut morala, era doar curiozitate ce card ai avut tu fara limite si comisioane, voiam sa imi fac si eu cont acolo , lol
      P:s: nu'ti mai pierde timpul sa'mi raspunzi............zi buna si tie

      Comentariu


      • Chestia cu acest card nou este ca nu își updateaza balanța pe site si practic nu stii cati bani mai ai pe card. Am impresia ca iti ia comision $0.25 daca transferi pe card din cont și $2.00 ca scoti la bancomat. Eu am scos si a mers totul perfect.

        Comentariu


        • Postat în original de blackburn1911 Vezi post
          Chestia cu acest card nou este ca nu își updateaza balanța pe site si practic nu stii cati bani mai ai pe card. Am impresia ca iti ia comision $0.25 daca transferi pe card din cont și $2.00 ca scoti la bancomat. Eu am scos si a mers totul perfect.
          EDIT: Își updateaza balanța, doar ca putin mai greu si nu ai buton pentru update manual. Mi-a luat $2.00 fee si poti sa vezi de la ce bancomant au fost scoși banii si ce suma ,in RON (probabil asa afișa si inainte)

          Comentariu


          • plata la POS ai incercat? daca da, este ceva comision?
            pentru retragere cash la bancomat, ce curs ai obtinut?

            Comentariu


            • Postat în original de blackburn1911 Vezi post
              EDIT: Își updateaza balanța, doar ca putin mai greu si nu ai buton pentru update manual. Mi-a luat $2.00 fee si poti sa vezi de la ce bancomant au fost scoși banii si ce suma ,in RON (probabil asa afișa si inainte)
              Incearca sa efectuiezi 2 plati la un pos sa vezi daca iti merge. Mie una in ziua in care am scos de la atm nu am mai putut face nici o plata la pos. Imi dadea mereu tranzactie nereisita. A doua zi am incercat iar si a mers dar la al 2 pos la fel nu a mai mers. Cred ca avem limita de doar o tranzactie pe zi!

              Comentariu


              • Postat în original de aaron Vezi post
                plata la POS ai incercat? daca da, este ceva comision?
                pentru retragere cash la bancomat, ce curs ai obtinut?
                Cursul e mastercard ce treaba are cu bancomatul?
                Promovez gratuit contul tau CHATURBATE pe Twitter cu 250k urmaritori -> PM

                Comentariu


                • Hello, stiti cumva ce inseamna SEPA atasat la Paxum Prepaid Card? Ce inseamna acest SEPA?

                  Comentariu


                  • SEPA (Single Euro Payments Area) este un sistem de plati, disponibil in tarile membre UE si alte cateva state (Elvetia, Norvegia si Liechtenstein). Prin intermediul SEPA, platile in euro de la nivel european sunt procesate mai rapid si mai usor.

                    Acum, nu stiu de ce au adaugat denumirea SEPA noului card.

                    Am o alta intrebare catre cei ce ati primit cardul. Inainte de a-l primii, ati primit un email cu un numar de urmarire al coletului? Daca da, ati putut folosii numarul respectiv pentru a urmarii traseul coletului?
                    Intreb pentru ca eu am primit un mail in data de 23 si inca unul, cu acelasi numar de urmarire in 26, dar problema e ca nu-mi merge numarul, adica apare ca numar invalid.

                    Comentariu


                    • Postat în original de aaron Vezi post
                      SEPA (Single Euro Payments Area) este un sistem de plati, disponibil in tarile membre UE si alte cateva state (Elvetia, Norvegia si Liechtenstein). Prin intermediul SEPA, platile in euro de la nivel european sunt procesate mai rapid si mai usor.

                      Acum, nu stiu de ce au adaugat denumirea SEPA noului card.

                      Am o alta intrebare catre cei ce ati primit cardul. Inainte de a-l primii, ati primit un email cu un numar de urmarire al coletului? Daca da, ati putut folosii numarul respectiv pentru a urmarii traseul coletului?
                      Intreb pentru ca eu am primit un mail in data de 23 si inca unul, cu acelasi numar de urmarire in 26, dar problema e ca nu-mi merge numarul, adica apare ca numar invalid.
                      Eu am primit email cu tracking number si functioneaza. Ai bagat si literele dinainte si dupa?

                      Comentariu


                      • Postat în original de aaron Vezi post
                        SEPA (Single Euro Payments Area) este un sistem de plati, disponibil in tarile membre UE si alte cateva state (Elvetia, Norvegia si Liechtenstein). Prin intermediul SEPA, platile in euro de la nivel european sunt procesate mai rapid si mai usor.

                        Acum, nu stiu de ce au adaugat denumirea SEPA noului card.

                        Am o alta intrebare catre cei ce ati primit cardul. Inainte de a-l primii, ati primit un email cu un numar de urmarire al coletului? Daca da, ati putut folosii numarul respectiv pentru a urmarii traseul coletului?
                        Intreb pentru ca eu am primit un mail in data de 23 si inca unul, cu acelasi numar de urmarire in 26, dar problema e ca nu-mi merge numarul, adica apare ca numar invalid.
                        Mie imi apare ceva de genul ca nu a fost predat inca la gls romania. Suna maine la gls si da le nr de.tracking . O sa sun si eu sa intreb pe unde e coletul

                        Comentariu


                        • Postat în original de July Vezi post
                          Eu am primit email cu tracking number si functioneaza. Ai bagat si literele dinainte si dupa?
                          Da, am folosit si literele si cifrele. Am incercat si cu spatii intre grupurile de caractere, si fara spatii, adica un singur sir de caractere.

                          Postat în original de babydoll Vezi post
                          Mie imi apare ceva de genul ca nu a fost predat inca la gls romania. Suna maine la gls si da le nr de.tracking . O sa sun si eu sa intreb pe unde e coletul
                          Mie GLS imi da acest mesaj:
                          Unfortunately there are no results.
                          Please check your entry.
                          It is also possible, that your parcel has not reached us yet. Please try again later.
                          Si Royal Mail:
                          The system is currently unable to confirm the status of your item with reference RV145501577GB . Please try again later
                          In mod normal nu m-as agita prea tare, dar nu va fi nimeni la domiciliul meu in urmatoarele 2 saptamani, si nu as vrea sa-l trimita inapoi.

                          Comentariu


                          • Postat în original de July Vezi post
                            Eu am primit email cu tracking number si functioneaza. Ai bagat si literele dinainte si dupa?
                            Numarul meu de urmarire e de formatul RV145501577GB
                            Acelasi format e si al tau? Pe ce site ai reusit sa-l urmaresti? GLS sau RoyalMail?

                            Am sunat la GLS-ul local si mi-au spus ca ei nu stiu ce numar e asta.

                            Multumesc.

                            Comentariu


                            • Postat în original de aaron Vezi post
                              Numarul meu de urmarire e de formatul RV145501577GB
                              Acelasi format e si al tau? Pe ce site ai reusit sa-l urmaresti? GLS sau RoyalMail?

                              Am sunat la GLS-ul local si mi-au spus ca ei nu stiu ce numar e asta.

                              Multumesc.
                              Exact asa am pățit și eu....

                              Comentariu


                              • Postat în original de aaron Vezi post
                                Numarul meu de urmarire e de formatul RV145501577GB
                                Acelasi format e si al tau? Pe ce site ai reusit sa-l urmaresti? GLS sau RoyalMail?

                                Am sunat la GLS-ul local si mi-au spus ca ei nu stiu ce numar e asta.

                                Multumesc.
                                Acelasi format il are si al meu. Pe Royal Mail.
                                Trimite un emal lui octav sau celor de la paxum si spune-le.

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X