Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • buna! mai este cineva in situatia in care trebuia sa fi primit cardul de la paxum (nu ma refer la cel temporar) dar prin nu stiu ce minune se reprinteaza?

    Comentariu


    • Postat în original de issabelle Vezi post
      buna! mai este cineva in situatia in care trebuia sa fi primit cardul de la paxum (nu ma refer la cel temporar) dar prin nu stiu ce minune se reprinteaza?
      Buna! Al meu a fost submitted pe 24.10. Pe 6 ianuarie i-am scris lui Octav. Banuiec ca uitase de mine pt ca mi-a raspuns ca l-a dat la print (schimbandu-se si statusul in cont din “submitted” in “printing). Mi-a spus ca il voi primi in 10 zile aproximativ, dar am mari dubii ca va ajunge saptamana aceasta

      Comentariu


      • aceeasi data a fost si la mine. + alea 6 saptamani .. ma asteptam sa il primesc ca nah... a trecut ceva vreme... acum se reprinteaza..nu i-am scris lui octav inca. am vrut sa verific daca mai e cineva in aceeasi situatie

        Comentariu


        • Postat în original de issabelle Vezi post
          aceeasi data a fost si la mine. + alea 6 saptamani .. ma asteptam sa il primesc ca nah... a trecut ceva vreme... acum se reprinteaza..nu i-am scris lui octav inca. am vrut sa verific daca mai e cineva in aceeasi situatie
          Da nici eu nu am primit , nici macar print nu este ..

          Comentariu


          • Postat în original de mogadishu Vezi post
            Am platit in afara tarii si a mers. Le-am trimis mail celor de la Trucash, vedem ce raspund.

            Multumesc pt raspuns, July!
            Cu placere. Bafta!

            Comentariu


            • Postat în original de issabelle Vezi post
              buna! mai este cineva in situatia in care trebuia sa fi primit cardul de la paxum (nu ma refer la cel temporar) dar prin nu stiu ce minune se reprinteaza?
              Da. Eu :))))

              Comentariu


              • Statusul cardului meu e neschimbat : Submitted on 2018-10-24

                Cardul temporar poate fi folosit la POS-uri ce nu solicita cod PIN la platile efectuate cu carduri prepaid. In Turcia am reusit sa platesc cu el in aprox. 90% din cazuri, numai ca li se parea suspect comerciantilor si absolut toti imi cereau pasaportul sa vada daca-i cardul meu.
                Atentie, platile la POS in alta valuta decat USD se efectueaza la cursul Mastercard, plus $1, plus un comision TruCash de 2.5% din suma platita. Asadar, pt o plata echivalenta cu $10, se deconteaza $13.5, ceea ce mi se pare foarte dezavantajos.

                Comentariu


                • Erata pentru postul anterior (nu-l pot edita):
                  Pentru o plata echivalenta cu $10, se deconteaza $11.25

                  Comentariu


                  • In sfarsit mi s-a schimbat si mie statusul in printing.
                    Conform primelor 6 cifre (535304), cardul e un Mastercard Prepaid Reloadable, cu BIN de UK, si este emis de catre WIRECARD CARD SOLUTIONS, LTD.

                    Acum sunt curios cand imi va ajunge, si daca va putea fi alimentat cu USD, fara sa ne oblige sa schimbam banii la cursul paxum.
                    Oare au dat drumul cei de la paxum la cardurile celor ce le-au primit deja?

                    Comentariu


                    • la mine tot submitted este de pe 24.10 ... pfff

                      Comentariu


                      • O întrebare am și eu, aveți idee când dau drumul pe Cb la daily payment, am dat Cash ouț în dimineata asta și nu am observat ca nu e activ încă, sper sa pot da daily când apare din nou

                        Comentariu


                        • Postat în original de morg123 Vezi post
                          O întrebare am și eu, aveți idee când dau drumul pe Cb la daily payment, am dat Cash ouț în dimineata asta și nu am observat ca nu e activ încă, sper sa pot da daily când apare din nou
                          Cine nu e activ? Eu am dat daily payment azinoapte pe la 3 dimineata.

                          Comentariu


                          • Postat în original de July Vezi post
                            Cine nu e activ? Eu am dat daily payment azinoapte pe la 3 dimineata.
                            La mine zice
                            Daily payout requests are temporarily unavailable as it's the end of the normal pay peroid. They will be re-enabled in a few hours. Trecuse de 12 noaptea în ceasul lor la mine și daia cred am făcut transferul pe 16 practic

                            Comentariu


                            • Dacă îmi poate spune și mie cineva dacă o sa îmi mai apara bănuții la daily cand se activează sau am făcut vreo boacana și ajung peste 2 sapt

                              Comentariu


                              • cred ca iti ajung astazi dupa ora 19 daca ai dat cash out dupa ora 9 dimineata

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X