Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La aproval code ce trebuie sa scriu prin EFT?

    Comentariu


    • Postat în original de jony111 Vezi post
      In aproximativ o luna le-a venit dupa ce a aparut statusul shipping
      Mersi frumos!!!!

      Comentariu


      • Sper sa-i dea Jesus de 100000 de ori stresul prin care trecem noi!!!
        nemernic ce e!!!
        sau impostor ce e!
        sau hot!!
        sau heacker!!!
        el stie ce o fi...

        Comentariu


        • Postat în original de Cryssaaaaaa Vezi post
          Sper sa-i dea Jesus de 100000 de ori stresul prin care trecem noi!!!
          nemernic ce e!!!
          sau impostor ce e!
          sau hot!!
          sau heacker!!!
          el stie ce o fi...
          Vezi ce doresti altuia sa nu ti se intoarca .

          P.S. Jignirile te fac sa te simti mai bine ? Sa stii ca toti suntem capabili sa ne spurcam cum ne vine la gura ,dar 00000000000,1% putem vorbi civilizat .
          Promovez gratuit contul tau CHATURBATE pe Twitter cu 250k urmaritori -> PM

          Comentariu


          • Salutare tuturor!
            Sper ca postez unde trebuie....
            Ma alatur si eu multimii care inca isi asteapta cardul paxum. A trecut fix o saptamana de cand am primit minunatul si mult asteptatul apel telefonic care pentru o scurta perioada de timp mi-a dat speranta unei sosiri a acestuia.
            Pana acum cateva saptamani am transferat din paxum in contul meu de la BRD. Prima oara m-am zgarcit si am facut EFT, a durat doua saptamani pana sa vad banii in cont, apoi am facut numai pe external card. Toate bune si frumoase pana imi da eroare ca nu imi mai accepta cardul. Dupa un mail la Octav am inteles ca BRD blocheaza tranzactia (assholes!!). Dupa cele citite pe forum ma decid ca poate e mai bine sa aplic pentru un card Monese, card pentru care am primit termen de livrare 4 iulie. Acum ce vreau sa intreb in speranta ca cineva are raspuns:
            1. Ati avut neplaceri cu ING? Gen conturi blocate, tranzactii respinse venind de pe paxum? Tin minte ca doamna care mi-a intocmit actele pentru cardul ING a tinut sa precizeze ca daca se observa tranzactii dubioase se poate ajunge la blocarea cardului si inclusiv a fondurilor de pe el.
            2. Monese respecta termenul de livrare afisat in aplicatie?
            3. Cum considerati ca este mai eficient? Transfer pe card romanesc sau pe Monese?

            Comentariu


            • Postat în original de jospesede Vezi post
              Salutare tuturor!
              Sper ca postez unde trebuie....
              Ma alatur si eu multimii care inca isi asteapta cardul paxum. A trecut fix o saptamana de cand am primit minunatul si mult asteptatul apel telefonic care pentru o scurta perioada de timp mi-a dat speranta unei sosiri a acestuia.
              Pana acum cateva saptamani am transferat din paxum in contul meu de la BRD. Prima oara m-am zgarcit si am facut EFT, a durat doua saptamani pana sa vad banii in cont, apoi am facut numai pe external card. Toate bune si frumoase pana imi da eroare ca nu imi mai accepta cardul. Dupa un mail la Octav am inteles ca BRD blocheaza tranzactia (assholes!!). Dupa cele citite pe forum ma decid ca poate e mai bine sa aplic pentru un card Monese, card pentru care am primit termen de livrare 4 iulie. Acum ce vreau sa intreb in speranta ca cineva are raspuns:
              1. Ati avut neplaceri cu ING? Gen conturi blocate, tranzactii respinse venind de pe paxum? Tin minte ca doamna care mi-a intocmit actele pentru cardul ING a tinut sa precizeze ca daca se observa tranzactii dubioase se poate ajunge la blocarea cardului si inclusiv a fondurilor de pe el.
              2. Monese respecta termenul de livrare afisat in aplicatie?
              3. Cum considerati ca este mai eficient? Transfer pe card romanesc sau pe Monese?
              Aceeasi curiozitate o am si eu ca si jospesede (he-he :)) ). Cand mi-a fost creditat cardul ING cu fondurile din Paxum, la descriere apare “Corectie cumparare POS”, adica refund practic, chiar daca eu nu cumparasem nimic cu acel card inca, deci poate fi considerata o tranzactie suspicioasa cred. Daca ne poate explica cineva exact ce si cum, ar fi recunoscatoare! :) Multumim.

              Comentariu


              • Buna tuturor. Poate spune cineva daca , dupa ce a fost sunat sapt trecuta dp nr 0374193858 pt confirmare adresa de livrare , a primit cardul? Cineva spunea ca e de la Cargus , insa eu am sunat la ei si u stiu nimic. Pe de alta parte , am cautat pe net nr rezpectiv si njmai bazaconii am gasit.
                Va multumesc.

                Comentariu


                • Postat în original de jospesede Vezi post
                  Salutare tuturor!
                  Sper ca postez unde trebuie....
                  Ma alatur si eu multimii care inca isi asteapta cardul paxum. A trecut fix o saptamana de cand am primit minunatul si mult asteptatul apel telefonic care pentru o scurta perioada de timp mi-a dat speranta unei sosiri a acestuia.
                  Pana acum cateva saptamani am transferat din paxum in contul meu de la BRD. Prima oara m-am zgarcit si am facut EFT, a durat doua saptamani pana sa vad banii in cont, apoi am facut numai pe external card. Toate bune si frumoase pana imi da eroare ca nu imi mai accepta cardul. Dupa un mail la Octav am inteles ca BRD blocheaza tranzactia (assholes!!). Dupa cele citite pe forum ma decid ca poate e mai bine sa aplic pentru un card Monese, card pentru care am primit termen de livrare 4 iulie. Acum ce vreau sa intreb in speranta ca cineva are raspuns:
                  1. Ati avut neplaceri cu ING? Gen conturi blocate, tranzactii respinse venind de pe paxum? Tin minte ca doamna care mi-a intocmit actele pentru cardul ING a tinut sa precizeze ca daca se observa tranzactii dubioase se poate ajunge la blocarea cardului si inclusiv a fondurilor de pe el.
                  2. Monese respecta termenul de livrare afisat in aplicatie?
                  3. Cum considerati ca este mai eficient? Transfer pe card romanesc sau pe Monese?
                  Monese mi-a ajuns in 4 zile lucratoare...

                  iar la mine era sa se piarda pt ca postasul a lasat plicurile in usa de la intrare de la bloc...
                  norocul meu ca am vazut ...

                  Tranfer de pe cont paxum pe card MOnese este eficient (parereea mea si a altora de aici).
                  pentru ca MOnese are un curs valutar bun...
                  si pt ca bani intra instant din cont paxum..

                  Comentariu


                  • Postat în original de Cryssaaaaaa Vezi post
                    Sper sa-i dea Jesus de 100000 de ori stresul prin care trecem noi!!!
                    nemernic ce e!!!
                    sau impostor ce e!
                    sau hot!!
                    sau heacker!!!
                    el stie ce o fi...
                    Buna! Uite, eu inteleg ca esti suparata... toata lumea este nemulțumită de întârzierea asta, dar jignirile astea nu te ajuta cu nimic. Nu vor ajunge cardurile mai repede daca il jignim pe Octav.

                    Comentariu


                    • Postat în original de _ana_ Vezi post
                      Monese mi-a ajuns in 4 zile lucratoare...

                      iar la mine era sa se piarda pt ca postasul a lasat plicurile in usa de la intrare de la bloc...
                      norocul meu ca am vazut ...

                      Tranfer de pe cont paxum pe card MOnese este eficient (parereea mea si a altora de aici).
                      pentru ca MOnese are un curs valutar bun...
                      si pt ca bani intra instant din cont paxum..
                      Multumesc frumos! Sper sa ajunga mai repede de 4 iulie

                      Comentariu


                      • Postat în original de Nadia Vezi post
                        Aceeasi curiozitate o am si eu ca si jospesede (he-he :)) ). Cand mi-a fost creditat cardul ING cu fondurile din Paxum, la descriere apare “Corectie cumparare POS”, adica refund practic, chiar daca eu nu cumparasem nimic cu acel card inca, deci poate fi considerata o tranzactie suspicioasa cred. Daca ne poate explica cineva exact ce si cum, ar fi recunoscatoare! :) Multumim.
                        Aseara cand am avut primul transfer pe ING finalizat la fel aparea si mesajul meu. Ceea ce mi s-a parut super ciudat. Ce corectie? Ce cumparare?
                        Apropo, nu inteleg de ce postarile noastre nu apar pe ultimele pagini ale topicului si apar pe prima. Nu mai inteleg nimic!!!

                        Comentariu


                        • Postat în original de jospesede Vezi post
                          Aseara cand am avut primul transfer pe ING finalizat la fel aparea si mesajul meu. Ceea ce mi s-a parut super ciudat. Ce corectie? Ce cumparare?
                          Apropo, nu inteleg de ce postarile noastre nu apar pe ultimele pagini ale topicului si apar pe prima. Nu mai inteleg nimic!!!
                          Pe Monese intra instant iar creditarea apare ca si “Paydek Funds Transfer”. Pe Raiffeisen a pus Arabu’ o poza la inceputul threadului si apare ca si Paydek Funds Transfer Visa Direct. Pe ING apare Corectie Cumparare POS. Tind sa cred ca depinde de fiecare banca in sine, dar tot as vrea o lamurire din partea cuiva care stie mai multe :)

                          Comentariu


                          • Postat în original de jospesede Vezi post
                            Aseara cand am avut primul transfer pe ING finalizat la fel aparea si mesajul meu. Ceea ce mi s-a parut super ciudat. Ce corectie? Ce cumparare?
                            Apropo, nu inteleg de ce postarile noastre nu apar pe ultimele pagini ale topicului si apar pe prima. Nu mai inteleg nimic!!!
                            Uneori cand se posteaza mult intr-un topic inseamna ca se participa intens mai mult sau mai putin la conversatie..nimic de speriat..all good😊

                            Comentariu


                            • Postat în original de jospesede Vezi post
                              Multumesc frumos! Sper sa ajunga mai repede de 4 iulie
                              cu placere...si la mine a zis ca ajunge...pe nu stiu ce data...si a ajuns fix in 4 zile lucratoare

                              apare pe prima pg discutia pt ca esti membru :)
                              si pe ultima cand nu esti membru :)
                              Ultima editare de _ana_; 22.iun.2018, 14:19.

                              Comentariu


                              • Postat în original de ILoveSummer Vezi post
                                Buna! Uite, eu inteleg ca esti suparata... toata lumea este nemulțumită de întârzierea asta, dar jignirile astea nu te ajuta cu nimic. Nu vor ajunge cardurile mai repede daca il jignim pe Octav.
                                Ignora ILoveSummer !!! Au mai fost si altii care au incercat sa ii explice ……..si ea dragutza a considerat ca daca vorbeste ca in mahala va demonstra ce ''lady'' este ea :)

                                A jignit multa lume ….frica imi e ca n-ai sa scapi nici tu :D

                                Trist este ca poate intr.-o zi o sa puna vreo intrebare la care chiar va avea nevoie de ajutor si...…...nimeni nu o sa ii raspunda , trist …...

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X